قوانین و مقررات سایت

به ایمونولوژی تودی خوش آمدید. اینجا هم قراره کلی بهتون خوش بگذره، هم کلی آموزش ببنید، اما قبلش لازمه قوانین و مقررات را حتما با دقت مطالعه کنید.

حفظ حریم خصوصی کاربران

ایمونولوژی تودی، احترام ویژه‌ای برای حفظ حریم خصوصی کاربران قائل است. اطلاعات شخصی درخواست شده فقط به منظور ارائه خدماتی بهتر به کاربران گرامی می‌باشد. از آنجا که کلیه فعالیت‌های ایمونولوژی تودی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ایمونولوژی تودی از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ایمونولوژی تودی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ایمونولوژی تودی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند تا اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ایمونولوژی تودی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

قوانین اشتراکات

کاربران ایمونولوژی تودی، با توجه به نیاز خود از سایت ایمونولوژی تودی می‌توانند، طرح‌های مختلفی را خریداری کرده و در هزینه‌های خود صرفه جویی به عمل آورند. برای مشاهده هر یک از طرح‌ها اینجا کلیک کنید.
لازم به ذکر است که پس از خرید یک طرح، امکان تغییر طرح امکان پذیر نبوده، لذا، کاربران گرامی می‌بایست قبل از پرداخت وجه، از صحت طرح مورد انتخابی خود اطمینان حاصل نمایند.

کلاس مجازی

بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلب، تمامی راهنمایی های لازم جهت شرکت در کلاس را در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد. طرح درس کاملی از دوره کلاس را در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود و تاریخ تمامی جلسات و آزمون‌ها مشخص خواهد شد. داوطلب در گروه کلاسی رفع اشکال اضافه می‌شود تا داوطلب بتواند سوالات درسی خود را از استاد مربوطه در طی دوره بپرسد و تمامی فایل‌های آموزشی طبق طرح درس بصورت کامل در اختیار داوطلب قرار می‌شود؛ تمامی آزمون‌های آزمایشی، جلسات آنلاین رفع اشکال بصورت کامل طبق طرح درس برگزار می‌شود. همچنین تمامی فایل های آموزشی تا روز کنکور در پنل کاربری داوطلب حفظ می‌شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی که از سمت طرف برگزار کننده باشد را در اسرع وقت برطرف نماید.

 1. داوطلب موظف است بصورت مرتب تمامی فیلم‌های آموزشی را مشاهده کرده و در آزمون‌ها شرکت نماید و در صورت غیبت غیر موجه در بیش از 3 آزمون امکان شرکت در آزمون های بعدی از وی سلب می‌شود.
 2. داوطلب موظف است بصورت مرتب تمامی فیلم‌های آموزشی را تا روز کنکور مشاهده کرده و امکان حفظ فایل‌های آموزشی بیش از زمان مقرر تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
 3. داوطلب موظف است در تمامی جلسات رفع اشکال آنلاین شرکت کند و در صورت عدم شرکت مسئولیت های ناشی از آن مانند از دست دادن مطالب تکمیلی و … بر عهده ایشان می باشد.
 4. داوطلب موظف است در حفظ و امانت داری تمامی فایل‌های آموزشی کاملا کوشا باشد و در صورت هرگونه گزارش مبنی بر در اختیار قرار گرفتن فایل‌های آموزشی (به هر فرمتی) به افراد دیگر، امکان پیگیری قضایی از طرف برگزار کننده وجود دارد.
 5. داوطلب موظف است هرگونه مشکل فنی را فقط با مسئول فنی که از طرف مجموعه می‌شود، مطرح نماید تا جهت رفع هرچه سریعتر آن اقدام گردد.
 6. داوطلب بدون هماهنگی قبلی با مجموعه، حق برقراری ارتباط بصورت تلفنی و یا پیام با استاد مربوطه را ندارد و تمامی سوالات درسی و … باید در گروه کلاسی پرسیده شود.
 7. با توجه به آموزش‌های ویژه‌ای که در ابتدای دوره توسط مجموعه و مدرس دوره ارائه می‌گردد و همچنین امکاناتی که به ازای هر داوطلب مهیا می شود، مجموعه آموزش مجازی ایمونولوژی تودی هیچگونه وظیفه‌ای در قبال انصراف داوطلب ندارد و از این نظر وجهی قابل استرداد نمی‌باشد و مبلغ دوره باید بصورت کامل پرداخت گردد.
 8. طول دوره‌ی ارائه خدمات طبق این قرارداد از تاریخ تکمیل ثبت‌نام داوطلب لغایت تاریخ اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1401 می‌باشد. در صورت تعویق زمان کنکور بنا به دلایل مختلف مانند حوادث غیرمترقبه اعم از سیل، زلزله، شیوع بیماری و موارد مشابه، ادامه ارائه خدمات بواسطه‌ی توافق فی مابین صورت می‌گیرد.
 9. هزینه دوره و همینظور تخفیف‌ها منطبق با شرایطی است که مجموعه مشخص می‌نماید و داوطلب موظف است مبلغ تعیین شده را در تاریخ تعیین شده پرداخت نماید.
 10. در صورت استفاده از شرایط اقساطی توسط داوطلب، داوطلب موظف به پرداخت تمامی اقساط بصورت کامل و در تاریخ تعیین شده است و هرگونه تاخیر در پرداخت موجب قطع دسترسی داوطلب به خدمات توسط مجموعه می‌گردد و عواقب ناشی از آن بر عهده داوطلب می باشد.

مشاوره

وظایف مشاور

 1. مشاور موظف است بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلب، با وی تماس تلفنی برقرار کند و نسبت به دریافت اطلاعات اولیه و صحبت‌های مقدماتی اقدام کند.
 2. مشاور موظف است باتوجه به اطلاعات دریافتی از داوطلب و بسته به شرایط ایشان، منابع مناسب و معتبری را جهت موفقیت داوطلب در کنکور به ایشان معرفی کند.
 3. مشاور موظف است به منظور آشنایی با شرایط داوطلب مثل سرعت مطالعه، ساعت مطالعه و سرعت تست‌زنی، در ابتدا یک برنامه‌ریزی کوتاه مدت برای ایشان انجام دهد و سپس باتوجه به شرایط داوطلب، برنامه‌ریزی‌های بعدی انجام گیرد.
 4. مشاور موظف است با توجه به روند مطالعاتی داوطلب و پس از پی بردن به اشکالات مطالعاتی ایشان، راهکارهای علمی و مناسبی را جهت بهبود سرعت و کیفیت مطالعه ایشان ارائه نماید.
 5. مشاور موظف است برنامه‌های مطالعاتی داوطلب را به گونه‌ای تنظیم کند که تمامی مباحثی که باید در طول هر روز مطالعه کند، مشخص شده باشد و اصول علمی برنامه‌ریزی را رعایت نماید.

نکته مهم: لازم به ذکر است که بازه زمانی هر برنامه‌ای که ارسال می‌شود، بصورت دوره‌های 14 روزه (2 هفته‌ای) است. این بازه‌ی زمانی در برخی مواقع (مثل برنامه‌های مرور بعد از عید) با توجه به شرایط داوطلب تا 3 یا حداکثر 4 هفته قابل تغییر است.

 1. مشاور موظف است در حدفاصل هر برنامه 2 هفته‌ای، یک روز را جهت پیگیری روند اجرای برنامه، ارائه گزارش توسط داوطلب و همچنین ارائه مشکلات و سوالات احتمالی توسط داوطلب اختصاص دهد.

تبصره 1: داوطلب می‌تواند با هماهنگی قبلی با مشاور، مشکلات خود را طی تماس تلفنی با ایشان مطرح کند.

تبصره 2: مشاور در صورت امکان می‌تواند در این روز مشخص شده، سوالات مربوط به درس ایمنی داوطلب را که به صورت محدود مطرح شده است پاسخ دهد.

تبصره 3: مشاور وظیفه‌ای در قبال پاسخ‌دهی خارج از زمان تعیین شده را ندارد و پیام‌ها و سوالات حتما باید در زمان مشخص شده مطرح گردند.

 1. مشاور موظف است برنامه‌های مروری مناسب را بسته به شرایط مطالعه داوطلب تنظیم کند.
 2. مشاور موظف است در طی بازه‌های زمانی مناسب، راهکارهای علمی و روان‌شناسی مناسب جهت کاهش استرس، افزایش تمرکز و جمع بندی صحیح را به داوطلب معرفی کند.

وظایف داوطلب

 1. داوطلب موظف است برنامه ریزی انجام شده توسط مشاور را در بازه‌ی زمانی مقرر به درستی و تقریبا کامل (حداقل 70 درصد) انجام دهد.
 2. داوطلب موظف است تمامی چک لیست‌ها و فرم‌های گزارش‌کار را بصورت کامل تکمیل نماید و در تاریخ و روزی که توسط مشاور تعیین می‌شود، به ایشان تحویل دهد.

تبصره: بدیهی است که تمامی برنامه‌ریزی‌ها، چک لیست‌ها و گزارش‌کارها به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به داوطلب و کمک به موفقیت ایشان می‌باشد. لذا در صورت عدم تکمیل چک لیست‌ها و گزارش‌کار در بازه‌ی زمانی تعیین شده، و یا تکرار عدم اجرای برنامه (بیش از 3 بار)، مشاور وظیفه‌ای در قبال برنامه‌ریزی 2 هفته‌ی بعدی داوطلب ندارد و عواقب ناشی از بی‌برنامگی در آن بازه‌ی زمانی برعهده داوطلب می‌باشد.

 1. داوطلب موظف است که تمامی سوالات، مشکلات، ارائه گزارش‌کار و …. را تنها در اکانت تلگرام مشاور مطرح کند و هرگونه تماس تلفنی و یا پیامک به شماره شخصی مشاور که بدون هماهنگی قبلی باشد، ممنوع است.
 2. هزینه دوره مطابق قیمت درج شده در صفحه مربوطه می‌باشد و نحوه پرداخت به دو صورت امکان‌پذیر است:
 • حالت اول: پرداخت کامل کل مبلغ در زمان ثبت نام
 • حالت دوم: پرداخت 50 درصد مبلغ در زمان ثبت نام و 50 درصد باقی‌مانده، باید حداکثر تا 2 ماه بعد از ثبت نام و در طی 1 الی 2 قسط پرداخت شود.
 1. با توجه به آموزش‌های ویژه‌ای که در ابتدای دوره توسط مشاور ارائه می‌گردد همانند معرفی منابع، نحوه مطالعه، تست زنی، مجموعه آموزش مجازی ایمونولوژی تودی هیچگونه وظیفه‌ای در قبال انصراف داوطلب ندارد و از این نظر وجهی قابل استرداد نمی‌باشد.
 2. طول دوره‌ی ارائه خدمات طبق این قرارداد از تاریخ تکمیل ثبت‌نام داوطلب لغایت تاریخ اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1401 می‌باشد. در صورت تعویق زمان کنکور بنا به دلایل مختلف مانند حوادث غیرمترقبه اعم از سیل، زلزله، شیوع بیماری و موارد مشابه، ادامه ارائه خدمات بواسطه‌ی توافق فی مابین صورت می‌گیرد.

سرویس پیامکی

توجه داشته باشید که شماره سامانه پیامکی ایمونولوژی تودی 1000551451 بوده که از طریق آن برای کاربران خود پیامک ارسال می‌کند. این سرویس پیامکی صرفا سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ایمونولوژی تودی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ایمونولوژی تودی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ایمونولوژی تودی محسوب می‌گردد.

سرویس وبینارها و ویدیوهای آموزشی

ایمونولوژی تودی، با هدف “آموزش بدون مرز، آموزش برای همه”، در طول سال و به صورت ماهیانه دوره ها و وبینارهای آموزشی مختلفی را طی سال برگزار می‌کند.

تخفیف‌های ویژه‌ای جهت دوره‌های غیر رایگان در نظر گرفته می‌شود که این تخفیف‌ها به طور خودکار برای کاربران نقره‌ای و طلایی ایمونولوژی تودی اعمال می‌گردد.

این دورهای آموزشی با توجه به اشتراک خریداری شده، برای مدت مشخصی در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار می‌گیرد، و پس از این مدت از پنل حذف می گردد.

کاربران محترم باید توجه داشته باشند که هرگونه سو استفاده (مانند ضبط کردن ویدیویی ، در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبور در اختیار دیگران) دوره‌های آموزشی تخلف محسوب شده و علاوه بر پیگیری از طریق مراجع قضایی، منجر به حذف کاربر خاطی می‌گردد.

ارتباط با ما

در صورت وجود هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد، پیگیری و پشتیبانی دوره‌های خریداری شده و… می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز، از قسمت ارسال تیکت، با ما در ارتباط باشید. تیکت‌های ارسالی، به ترتیب در ساعات اداری پاسخ داده می‌شود.