درباره ایمونولوژی تودی

About Us

ایمونولوژی تودی از ابتدا تشکیل خود تا به امروز، تلاش داشته است تا درک عمیق تر و وسیع تری از علم ایمونولوژی را مخاطبین خود ارئه دهد. اعضای این مجموعه با کار شبانه روزی و ترجمه بیش از صدها مقاله و خبر در زمینه های مختلف این علم، اطلاع رسانی کنگره ها و همایش های مرتبط با علم ایمونولوژی، برگزاری کارگاه ها وسمینارهای تخصصی، معرفی دپارتمان های ایمونولوژی سراسر کشور و …، مصرانه به دنبال تحقق اهداف و آرمان های خود هستند. همچنین ما قصد داریم تا با کمک مخاطبین خود، بزرگترین خانواده ایمونولوژی کشور را تشکیل دهیم. تعاملات و ارتباطات بین دانشجویان و اساتید این رشته را با یکدیگر و همچنین سایر رشته ها تقویت کنیم و از این راه انتقال تجربیات ارزشمند بین افراد را آسان تر کنیم.

داستان ایمونولوژی تودی

بزرگترین جامعه ایمونولوژی کشور

مجموعه علمی ایمونولوژی تودی (ImmunologyToday) در ادریبهشت ماه سال ۱۳۹۵ به همت جمعی از دانشجویان ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران تأسیس شد. کانال تلگرام مجموعه از همان ابتدا شروع به کار کرد و پس از آن صفحه اینستاگرام و همچنین وب سایت ما نیز راه اندازی شد.

 

رتبه زیر 100 الکسا
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت

900 توسعه دهنده فعال و توانمند ایرانی

منتخب 3 دوره جشنواره وب ایران به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95، 96 و 97
بیش از 70 هزار کاربر عضو کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند مارکت پلیس ژاکت

کارگاه ها و سمینارها

مجموعه ایمونولوژی تودی تا کنون با برگزاری بیش از ۶ کارگاه تخصصی فلوسایتومتری و همچنین برگزاری اولین “سمینار تحقیقاتی و بالینی فلوسایتومتری” سعی بر تقویت مهارت، دانش و تخصص دانشجویان کشور داشته است. همچنین برگزاری سایر کارگاه های تخصصی مانند Real Time PCR، NGS، Western Blot و .. نیز در برنامه های آینده ی ما گنجانده شده است.

همکاری با ما

ما در مجموعه ایمونولوژی تودی، آماده ایم تا با تمامی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی، داروسازی، شرکت های دانش بنیان، اساتید و دانشجویان سراسر کشور همکاری مناسب داشته باشیم. در صورت تمایل به همکاری با ما به قسمت ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

تشکر و قدردانی

به رسم ادب و احترام، از زحمات و دلسوزی های تمامی اساتید و دانشجویانی که، در این مسیر پر فراز و نشیب ما را تنها نگذاشتند، تشکر می کنیم.

همچنین از جناب آقای دکتر هاشمی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پاس حمایت های بی دریغشان، و همچنین خانم ها، مهری شهیر، مریم شهیدی، منیژه فقیه، هدی رحمانی و مائده علی نژاد به پاس ماه ها تلاش و کوشش بی وفقشان برای رشد و شکوفایی این مجموعه، صمیمانه تشکر می کنیم و برایشان آرزوی موفقیت داریم.